Faxová služba 1xbet je tiež aktívna, ale slúži iba na odosielanie dokumentov na overenie účtu.

V neposlednom rade je služba technickej podpory 1xbet prostredníctvom e-mailu, ktorú môžete samozrejme kedykoľvek kontaktovať. V tomto prípade existujú tri rôzne e-mailové adresy, na ktoré sa môžete obrátiť:

1xbet stávky online

požiadať o pomoc pri problémoch súvisiacich s herným účtom

na odosielanie dokumentov (namiesto faxov)

na podávanie sťažností.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach 1xbet. Všetko vo všetkom, 1xbet ponúka dobrú službu!

Na záver

1xbet je jedným z najznámejších stávkových kancelárií v Taliansku, a to stávky online najmä vďaka dobrej prítomnosti na území skutočných fyzických kancelárií a kvality služieb a víťazných ponúk. To ponúka užívateľom veľa výhod, ako aj niektoré menšie nevýhody. Bez akéhokoľvek pochybnosti je to on-line platforma, ktorá stále potrebuje niekoľko krokov vpred, aby sa vyrovnala s konkurenciou, ale zároveň neprestáva ohromovať nový obsah. Webová platforma je ľahko použiteľná, plná hier, stávok, bonusov a 1xbetového kódu a mnoho ďalšieho.

Bohužiaľ, to isté nemožno povedať pre mobilnú platformu, ktorá stále predstavuje veľa problémov. Pravdepodobne ide o vyhradenú aplikáciu a preto zameranú na viacero zariadení (a iný softvér) by bolo ideálne na vyriešenie tohto aspektu aspoň čiastočne a uľahčenie naraz. Niektoré texty, až kedykoľvek predtým, boli stále v angličtine na stránke 1xbet.it, ale teraz sa zdá, že sa problém vyriešil. Ktokoľvek, kto sa chce zaregistrovať na webe, ako sa očakávalo, by dobre využilo bonusový kód 1xbet, aby využil obmedzené časové bonusy a začal hrať hneď. Pre všetkých, ktorí sú už registrovaní, výhody nikdy nekončia! Môžete sa tiež odmeniť sériou propagačných bonusov, ktoré sú k dispozícii pravidelne na stránkach.