unibet SlovakiaHlavný tréner britskej cyklistiky zasiahne ostatné národy, ktoré spochybnili dominanciu tímu GB v velodrome a obvinili ich, že jednoducho nie sú dosť dobré. Iain Dyer, ktorý vedie olympijských Bet365 trénerov, bol reagovali na kritiku bývalých zlatých medailových víťazov, ktorí tento týždeň stratili britských jazdcov. “Je to škoda,” povedal. “Môžem len poukázať na skutočnosť, že sa môžete pozrieť na športovcov tu, ktorí jednoducho nie sú v ich najlepšom, nie v najlepšom z posledných štyroch rokov, nie v ich najlepšom tohtoročnom roku.Silver medaila môže pomôcť Mark Cavendish učiniť svoj pokoj s pánom Bradley Wiggins | Owen Gibson Prečítajte si viac

“Ak sa pozriete na niektoré časy, ktoré tu boli vykonané, Bet365 niektoré tímy sa jednoducho nezobrazili.To je posledný krok…Niektorí ľudia tu ani nevystupujú na úrovni majstrovstiev sveta, “dodal, z udalosti, ktorá sa uskutočnila v marci v Londýne. Starý austrálsky rival Victoria Pendletonovej, Anna Meares , ktorý získal medailu Beckyho Jamesa v medailóne GB Becky James, ktorý skončil 10. miesto v individuálnom šprinte, povedal Sydney Morning Herald: “Briti sú len fenomenálni, keď príde na olympijské hry a my sme všetci len škriabali naše hlavy: “Ako sa zdvihnú toľko, keď sa v toľkých podujatiach, ktoré dokonca ani nehovorili na Bet365 uvítací bonus majstrovstvách sveta?” “Je to ťažké, pretože sem prídeš s nádejou , a prídete tu so silnými výkonmi na celosvetovej úrovni už niekoľko rokov a potom na olympijských hrách sa zdá, že ste práve v konkurencii s týmto národom.Takže to majú všetci dohromady a aby som bol úprimný, nie som si úplne istý, čo spolu majú. “V utorok večer Meares objasnil svoje pripomienky a povedal, že nezaujíma, že britský tím “Podvádzajú alebo Bet365 robia čokoľvek podozrivé”.

Ona sa tweeted: “To, čo som povedal, bolo, že ma to Unibet poškriabal hlavou, aby som premýšľal, ako s nimi môžeme byť lepšie konkurencieschopní na olympijských hrách. To je to, čo robia veľkí súperi, majstri a tímy ako GBR.Sú to úžasný tím a ich športovci a zamestnanci si zaslúžia úspech, ktorý sa im podarilo. “Twitter Pinterest Austrálčanka Anna Mearesová sa vpravo usmiala po jej bronzoch za holandským Elisom Ligtleom a Beckyom Jamesom GB z Keirinu, ale neskôr povedala Britskí: “Ako sa zdvihnú toľko?” Foto: Xinhua / Barcroft Images Kristina Vogel, ktorá v roku 2012 získala zlato v nemeckom šprinte v Londýne, povedala nemeckým médiám: “Nechcem nikoho obviňovať z ničoho, ale je to určite sporné. “Na predchádzajúcich Unibet súťažiach od Londýna 2012 Briti boli” kanónové krmivo “, povedala. “Neviem, či nebudú trénovať tri roky.Musí robiť niečo správne. ”

Vogel vyhral majstrovstvá majstrov sveta v marci v marci, ale bol mierne pomalší v Riu, prichádza v šiestom.

byť najlepšie financovaný tím na olympijských hrách, pričom získal 30,2 mil. GBP od UK Sport. Prevažná časť týchto peňazí sa vynakladá na trať, kde je možné kontrolovať premenné a kde je väčšina medailí ponúkaná.Čiastočne profitujú z členských príspevkov platených 123 500 laickými členmi Britskej cyklistiky, ktoré sa pohybujú od 21 do 72 libier ročne. V porovnaní s tým Austrálsky inštitút športu udelil svojim cyklistom iba AUD $ 34,1 mil. m) pre súčasný Unibet štvorročný olympijský cyklus. Ako vedecká prísnosť pomohla cyklistom tímu GB na sedenie na medailu Čítajte viac Dyer povedal, že britský tím bol celý zameraný okolo olympijských hier. “Aj keď sme na olympijských hrách atleticky vrcholili, taktiež sme vrcholili v našom výskume a inováciách na olympijských hrách…Prilby, ktoré tu používame, sme používali napríklad v roku 2012, ale ich nepoužívame od roku 2012 až do súčasnosti. Motocykle sú po prvýkrát nové.A žiadny koniec rôznych zložiek a stratégií sa objavuje až po prvýkrát, “povedal.

” Myslím, že to, čo musíme mať na pamäti, je za posledných 16 rokov od olympijských hier v Sydney, Jason Queally vyhral kilo a vyhrali sme medailu v tímovom Unibet šprinte a v prenasledovaní tímov, myslím, že sme sa na olympijských hrách skutočne naozaj snažili maximalizovať efektivitu medailí.

” dostal skutočne skvelý tím ľudí, ktorí robia fantastickú prácu a ktorí idú na koniec zeme hľadajúc tento konečný okrajový zisk. Je to všetko o okrajových ziskoch, však? To je to, o čom sme sa stali slávnymi. Nízke zavesenie ovocia zmizlo pred rokmi. Bolo veľa hovoriť o tom, že ľudia dobiehajú, pretože len videli zisky, ktoré sme začali robiť, veci, ktoré by mohli kopírovať a napodobňovať.Teraz je ďábel v detaile. Okrajové zisky neboli nikdy marginálnejšie a agregované, že spolu nikdy nebolo dôležitejšie. “Francúzsky cyklista Michael D’Almeida, ktorý je súčasťou sprintového tria, ktorý sa stal tretím na Jason Kenny, Callum Skinner a Philip Hindes v Riu, povedal, že nechápe, prečo boli Angličania oveľa lepšie ako všetci ostatní. Navrhol, že bol obzvlášť nepochopiteľný vzhľadom na chudobnú britskú výkonnosť pri príprave na hry. Na tohtoročnom majstrovstvách svetových tratí v Londýne prišiel britský tím sprint mužov na šiesty miesto s výherným zlatom Kiwis.Napriek tomu v Riu sa novozélandský tím musel usadiť na striebro. “” My sme ľudia ako oni, sme z rovnakej veci, máme bicykel ako oni, tak prečo sú lepšie? “Povedal francúzsky pre tlač.

Skinner, ktorý tiež získal striebro v kiriine v Riu, navrhol, že britská nadvláda bola jednoducho na monomaniakálne zameranie na hry. Povedal: “Pre nás je to všetko o olympijských hrách. Všetky súťaže sú spracované, aby sme sa dostali na olympijské hry v najlepšej možnej miere, pretože nakoniec pre nás to je to, na čom záleží najviac. “Úspešnosť v Rio 2016 sa vyhladzuje po štyroch rokoch britskej cyklistiky Čítať ďalej

Veľká Británia šprint tréner, Justin Grace, povedal, že nie je žiadne tajomstvo za jeho úspech tímu.Povedal spoločnosti L’Equipe. “Keď som bol na Novom Zélande, spýtal som sa:” Čo je zvláštne v Manchestri? “Môžem vám povedať: robíme všetko v každom oddelení trochu lepšie ako ostatné a to je všetko. Nepozerajte sa: nie je žiadne tajomstvo, žiadna mágia. Len pár dobrých tréningov a skvelých športovcov. ”

Veľká Británia vyhrala sedem z 10 dráhových udalostí na londýnskom olympijskom programe pred štyrmi rokmi. Z osem dráhových udalostí, ktoré sa doteraz v Riu diskutovali v Rio, vyhral tím GB zlato v mužskej a ženskej pretekárskej súťaži, mužskom šprinte a mužskom individuálnom šprinte, kde Skinner získal striebro. Mark Cavendish a Becky James získali striebro v omnium a keirin. Británia nespĺňala podmienky pre ženský šprint.

zdroj: Unibet-najlepšia stávková kancelária