Bet365 je kótovaná spoločnosť na Viedenskej burze cenných papierov. Považuje sa za jedného z najznámejších poskytovateľov hazardných hier na svete. Informácie o spoločnosti nájdete na bwin.org. Spoločnosť má viac ako 20 miliónov hráčov na celom svete. Títo hráči využívajú celé portfólio herných produktov, vrátane online pokeru, kasína, zábavných hier a športových stávok.

Skupina Bet365 zamestnáva 1 400 ľudí, z toho 800 priamo vo Viedni. V minulom roku dosiahol obrat spoločnosti 800 miliónov, z ktorých 200 miliónov bolo športových stávok. Skupina podporuje aj slávne kluby ako Real Madrid alebo Bayern Mníchov a je partnerom MotoGP Motorrad.

Bet365 Bonus 50 € – registrácia v Bet365!

Zaregistrujte sa a otvorte účet, ktorý môže každý občan starší ako 18 rokov. Ak chcete urobiť, musíte vyplniť registračný formulár. Toto sa nachádza v hornej časti webovej stránky v časti “Zaregistrovať sa teraz”. Pri vyšších výberoch a vkladoch by bolo potrebné skontrolovať totožnosť.

Viac informácií o Bet365

Sázení Bet365 ponúka najširšiu škálu športových udalostí, na ktoré môžete staviť. Je tiež jedným z najlepších stávkových stránok pre live stávky. Počas stávkových stávok môžete staviť na všetky európske súťaže vrátane bonusu a bonus Bet365 ponúka na futbalových zápasoch aj počet stávok (víťazov hry, OVER / UNDER atď.). To isté platí aj pre hokejové hry, keď nájdete v ponuke celú Európsku hokejovú ligu a je tu aj zahraničná NHL. Z iných športov môžete spomenúť širokú škálu stávok na tenis a basketbal.

Stávka Bet365

Bet365 je stávkové centrum pre hráčov na voľný čas. Úroveň stávok je 91,5% a kombinované stávky na úrovni 1,91 až 1,91, čo je medzi priemernými stávkami spoločností. Zo skutočnosti, že stávková kancelária je určená pre rekreačných hráčov, závisí aj od inej skutočnosti, že keď sa stávky môžu čoskoro obmedziť, čo môže obmedziť pokročilý meteorologický bit. Ak však nepoužívate desiatky tisíc, bonus Bet365 je pre vás dobrou voľbou.

Vklady a výbery s Bet365

Na vklady a výbery môžete použiť rôzne spôsoby platby. Použitie balíčkov Moneybookers / Skrill a Neteller s elektronickými peniazmi a bankovým prevodom sú bezplatné (s vkladmi). Ak plánujete využívať kreditnú kartu Visa, Visa Electron a Mastercard, vám bude účtované 2%. Výplaty sú zadarmo v spoločnosti Bet365, ale problém môže predstavovať dlhšiu čakaciu dobu počas približne 2 až 5 dní.

Zákaznícka podpora Bet365

Komunikácia so zákazníkom prebieha v dôsledku určitej šablóny a ak chcete, aby váš problém vyriešiť celkom dobre, vždy musíte hovoriť so zvláštnym osobou a spolupracovať. Avšak, ak sa vám podarí, potom môžete očakávať naozaj pekné a užitočné ľudí.