Betclic je naozaj pevná a dôveryhodná stávková kancelária. Spoločnosť je registrovaná na Malte, ale vo svojich začiatkoch bola zameraná najmä na škandinávskych hráčov a počasie.

Betclic postupne začal rozširovať svoj záber a teraz môže konkurovať najlepším stávkovým miestam na svete (William Hill, Bet 365, Bwin). Najmä po posledných grafických zmenách zlepšenia webových stránok (funkčné i vizuálne), najmä zlepšenie časti stávkových stávok, kde spoločnosť Betclic Germany výrazne rozšírila svoju ponuku.

Betclic je ocenená stávková spoločnosť vo svojom sektore. To bolo uvedené ako najlepšie on-line stávky v roku 2014. Okrem športových stávok ponúka Unibet aj jeden z najlepších online kasín a online poker. Ponuka Betclic určite spĺňa najnáročnejšie športové požiadavky (ako začiatočníkov, tak i pokročilé počasie).

Betclic Bonus 75 € – registrácia v Betclic!

Každý novo registrovaný hráč dostane od Betclic bonus na svoj prvý vklad (50% navyše). Bonus Betclic môžete získať po prvom vklade na novo otvorenom účte prehrávača pomocou akéhokoľvek spôsobu platby, ktorý ponúka Betclic Nemecko. Uvítací bonus je automaticky pripísaný a je okamžite k dispozícii, aby každý nový hráč mohol ihneď začať hrať (a dokonca aj s ďalšími peniazmi).
Ako získať bonus:
– Musíte sa zaregistrovať a kliknúť na správnu bonusovú ponuku
– Urobte svoj vklad do svojho účtu prehrávača prostredníctvom jednej z mnohých spôsobov platby, ktoré ponúka Betclic
– Automatický príjem uvítacieho bonusu pre nových hráčov

Unibet sa tiež stará o svojich registrovaných hráčov. Ako hráč Betclic budete pravidelne dostávať ponuky a recenzie o aktuálnych športových podujatiach a súťažiach, ako aj informácie o zľavách pre lojálnych zákazníkov. Naozaj neexistuje týždeň bez propagačnej akcie. Viac informácií o všetkom môžete získať e-mailom alebo pod odkazom “Akcie” na Betclic. Vďaka tejto skvelej bonusovej ponuke sa táto stávková kancelária stala jednou z najlepších na internete.

Výhody stávok Betclic:
– Uvítací bonus
– Vysoké limity
– Supertoto a Superscore (Futbalové lopty)
– zaujímavá a široká škála stávok

Športové stávky Betclic sú samozrejme úplne nezávislé od iných bonusov (bonus pre poker alebo bonus pre online kasíno). To vám umožní využívať všetky bonusové ponuky pre nových hráčov – tak pre športové stávky, ako aj pre online kasíno a poker. Ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti, môžete sa obrátiť na Betclic (samozrejme v nemčine). Betclic je však tak jasná a pohodlná stávka, že žiadne počasie by nemalo mať čo najmenší problém s naším webom. Prajeme vám šťastie pri stávkovaní!