BAHgirl

V súčasnosti každý nový užívateľ, ktorý sa zaregistruje a vloží peniaze k Bet-at-home, obdrží bonus 100% vkladu až do výšky 2500 Kč. Pokiaľ teda vložíte 2500 Kč, tak dostanete ďalších 2500 Kč ako bonus a budete mať možnosť tipovať s až 5000 Kč. Bonus je možné vybrať až po pre-stávkovaní 40 násobku získaného bonusu. Bonus možno pretočiť aj v rulete, čo už je v dnešnej dobe naozaj nezvyčajné a je za to nutné Bet-at-home pochváliť.

Na svete nie je veľa kasín, ktoré umožňujú bonus pretočiť na rulete – ale Bet-at-home ako Bet 365 to povoľuje a bez ďalších obmedzení. Ich ruleta ponúka aj free spiny – pretočenia rulety bez akejkoľvek stávky, čo môže byť základom dobrej stratégie. Môžete bez vsadenia točiť tak dlho, až padne 3x za sebou rovnaká farba až potom začať stávky na opačnú farbu. Ďalšou výhodou je okamžité zobrazovanie informácií o bonuse – ihneď viete, koľko ešte musíte pretočiť a nakoľko ste už podmienky bonusu splnili.

Momentálne beží na Bet-at-home ešte jedna zaujímavá akcia, ktorá sa volá Víťaz dňa. Firma žrebuje každý deň jedného zo zákazníkov, ktorý má šancu na výhru minimálne 50 eur. Ak sa vyžrebovaný výherca v daný deň prihlási, odnesie si výhru. V prípade, že sa tak nestane, ďalší deň sa žrebuje o 100€ s rovnakými pravidlami. Konečná výhra tak môže kľudne dosahovať aj trojcifernú sumu a naozaj sa oplatí sledovať priebeh žrebovania.

A to ešte nie je všetko! Bet-at-home ( ako Bet365 ) má nespočetné množstvo jackpotov, ktoré pravidelne rozdáva svojím verným užívateľom. Zoznam jackpotov na stránke Bet 365  je veľmi dlhý a vymenovať ich všetky by bola poriadna fuška. Zoznamu však dominuje Mega Jackpot, ktorý dosahuje hodnoty okolo jedného milióna eur. Ten patrí pod hru Mega Fortune, ktorá sa radí medzi najobľúbenejšie a najhranejšie vôbec v celkom kasíne. K rovnakej hre sú pridané aj ďalšie jackpoty, ako je Major Jackpot a Rapid Jackpot. Tie sú väčšinou v státisícových hodnotách. Okrem týchto najlákavejších jackpotov má zoznam ďalších 16 položiek, ktoré sú spojené s rôznymi hrami. Zoznam výhercov je dostupný priamo na stránkach kasína a každý deň sa tu objaví niekoľko nových mien šťastných zákazníkov. Rozhodne ide o jednu z najvyšších ponúk na trhu online kasín a stávkových kancelárii.