Táto stávková spoločnosť vlastní licenciu na hazardné hry v Gibraltári od roku 1999 a bola pôvodne zameraná na počasie zo severnej Európy. Postupne sa však stáva jedným z hlavných stávok na súčasnom trhu celého kontinentu.

Webová stránka Expekt

Formát webovej stránky je veľmi užívateľsky prívetivý a profesionálny. Najnovšie športové správy, ako aj nadchádzajúce športové podujatia s rozsiahlymi užívateľskými nastaveniami. Samozrejme sú spracované aj všetky bonusové podmienky.

Bonus 100 € – Expekt Registrácia!
Stávkové kurzy Expekt
Pokrytie stávkových zariadení je na veľmi dobrej úrovni, silné stránky Expektu sú hlavne možnosti stávkovania na futbal, hokej a tenis. Neposkytuje najvyššie stávky na trhu, ale pravidelne sa nachádza po porovnaní stávok v hornej časti stávkových kancelárií. Počasie, ktoré tiež vsádza na ázijské handicapy, sa určite teší na svoju vlastnú kategóriu.

Stávka na stávke Expekt

V priemere sú stávky od 6 do 7% (stávka od 1,87 do 1,87). Vyššie stávky nájdete tu v zámorských športoch a tiež v severných ligách. Samozrejme nájdete aj obľúbené futbalové súťaže, ako napríklad anglickú špičkovú ligu, francúzsku ligu 1 a nemeckú bundesligu. V mnohých športových podujatiach nájdete veľmi zaujímavé stávky, čo znamená, že Expekt je jednou z najlepších stávkových spoločností. V každom prípade by ste mali zvážiť, či chcete mať účet Expekt.

Registrácia na Expekt

Pre začiatočníkov je tiež veľmi jednoduché začať stávkovanie. Po kliknutí musíte zadať základné údaje a ak máte nejaký problém s registráciou, môžete bezpečne použiť online zákaznícku podporu (samozrejme aj v nemčine).

Platby a výbery

Po registrácii a registrácii kliknite na “vklad”, kde nájdete rôzne možnosti: vklad so Skrill (veľmi odporúčané), kreditné karty, bankári, Ukash, bankový prevod. Stávkovanie ponúka širokú škálu služieb pre prevod peňazí z účtu hráča. Ak používate službu WebMoney, môžeme to tiež akceptovať.

read more: www.sportbet-bonus.com/expekt