Pineau De Re, víťaz Grand Nationalu v roku 2014, sa zdá byť istý, že zmeškal zníženie pre tohtoročný závod v sobotu. Veteran prenasledujúci potrebuje päť vytiahnutí z tých, ktoré sú nad ním v zozname, ak má mať šancu dostať svoju šancu a tréner Richard Newland, ktorý sa vzdal nádeje, vyzval na prehodnotenie spôsobu, akým sú koní kvalifikovaní Slávny závod Aintree. “” Je to veľmi sklamanie, “povedal Newland,” a o to viac frustrujúce, pretože má fantastickú podobu. Ale všetci ostatní zaplatili svoje 5 000 libier, aby zostali v záznamoch do tohto Bet365 bodu, takže by som si myslel, že chcú bežať a nebudeme mať veľa vynechať. ”

Národné pole je obmedzené Až 40 bežcov a tých, ktorí majú nižšie ratingy, sú najskôr eliminované.Pineau De Re je teraz na tom istom hodnotení, ako keď vyhral preteky pred dvoma rokmi, ale tentoraz bude odmietnutý beh, pretože tam sú teraz viac vyšších hodnotených koní. Rovnaká záležitosť ovplyvňuje aj Alvarado, štvrtý v posledných dvoch národoch a Royale Knight, ktorý v Newland trénoval už šiesty rok.

“Myšlienka, že hodnotenie 143 vám neudelí, je neuveriteľné , “Povedal tréner. Znamená to, že Pineau De Re bude chýbať jeho poslednú šancu v národnom, keďže je 13 rokov a je pravdepodobné, že bude v budúcom roku odišiel do dôchodku. “Nemyslím si, že by to niekto očakával a vec potrebuje premýšľať.” Niektorí navrhli, aby predchádzajúci víťazi získali automatické miesto v poslednom poli, čo je nápad, ktorý Newland podporuje.Navrhuje tiež, aby sa Bet365 stavky národný účastníci mohli osobitne kvalifikovať na to, čo dosiahli v iných súťažiach na diaľku.

“Ak sa pozriete na vyššie uvedených koní, koľko má hodnotenie založené na pretekoch, míle? Som si istý, že budú existovať zmeny na budúci rok.

“A existujú aj ďalšie problémy. V iránskom Grand National minulý týždeň jeden majiteľ bežal osem koní. V akej miere si myslíte, že možno ako majiteľ, stačí tri traja? “Leighton Aspell vyhral Grand National na Pineau De Re v Aintree Prečítajte si viac Newland tiež poznamenal, že Paul Nicholls a Willie Mullins, Ktorí sú zamknutými v boji za titul šampióna šampiónov, sú umiestnení medzi nimi 10 štartujúcich, čo je štvrtina ihriska.Zatiaľ čo on uznáva, že títo desať získali svoje miesta, Newland poukazuje na to, že niekoľko koní je tak talentovaných v dnešnej dobe, že špeciálne určený tréner môže vstúpiť do mnohých vysoko hodnotených koní len preto, aby vypudili súperov.

“Nemyslím si, že sa to stalo tentoraz, ale mali by sme si uvedomiť, že sa to môže stať v budúcnosti,” povedal Newland. “Nebolo by to veľmi atraktívne.” Britský dostihový úrad nebol schopný ponúknuť vecnú odpoveď na body spoločnosti Newland, pretože viac ako tri týždne po tom, ako disciplinárna komisia dospela k záveru v prípade Jim Best , Trvalo až do pondelka zverejniť dôvody a rozhodnutie o trestoch. To viedlo k úplne neuspokojivému výsledku, že tieto podrobnosti boli konečne uvoľnené po 18:00 v pondelok veľkého národného týždňa, čo zabezpečí, že mediálna analýza bude minimálna . Najlepší bol zakázaný tréning štyri roky, pričom panel ho našiel vinným tlakom mladého žokeja Paula Johna, aby zastavil dva kone a potom sa Bet365 bonusy pokúsil obrátiť žokej na obetného baránka.Právny tím spoločnosti Best povedal v pondelok v noci, že im nebol poskytnutý dostatok času analyzovať dôvody pred publikovaním, ale očakával, že odvolanie je pravdepodobné. Zdá sa, že John sa s nimi zaobchádzalo zhovievavo a dostali 50% odpustenie od Jeho pozastavenie ponuky BHA vyznanie a informácie. Bude oprávnený požiadať o novú licenciu 19. mája.