Kasper Schmeichel odohral vplyv Leicester City, ktorý prehral N’Golo Kanté do Chelsea a verí, že šampióni Premier League zostanú v tejto sezóne silou kvôli rýchlemu tempu v útočných pozíciách. Ranieriho tím sa sotva zúčastnil diskusií o nadchádzajúcom ročníku titulu a je len siedmym favoritom u bookmakerov na 33/1. Napriek tomu Schmeichel, ktorý minulý týždeň podpísal novú dlhodobú zmluvu na východe Midlands , hovorí, že Foxes majú vysokú dôveru a môžu byť dokonca viac impozantní po prírastkoch vrátane Ahmeda Musu a Luisa Hernándeza. “Čas ukáže, či je tím silnejší, ale nie sme tím jedného človeka, “Povedal Schmeichel, keď bol požiadaný o odchod Kantého po porážke 2-1 v nedeľu na Manchester United v komunitnom štíte. “Sme veľmi úzko zviazaní.Nepôjdeme sa predstierať, že sme to a to, alebo hovoriť: “Budeme robiť to alebo ono.” Pracujeme pre každého iného.To je všetko, o čo sa môžeme opýtať a prinieslo nám veľa úspechov. “Premier League 2016-17 preview No8: Leicester City | Paul Doyle Prečítajte si viac Dánsky medzinárodný bol vybojovaný výkonom Leicestera vo Wembley, kde bol porazený neskorým záhlavím Zlatana Ibrahimoviča a varoval opozičnú obranu od ich hĺbky a “strašidelnej” rýchlosti v útoku po akvizícii z nigérijského útočníka Musa, ktorý bol v nedeľu použitý na lavičke, aby doplnil dve hlavné údaje z minulého roka: Riyad Mahrez a Jamie Vardy. “Myslím, že máme veľa byť hrdí na to, z tohto výkonu, “dodal Schmeichel. “Dali sme všetko, čo sme mali a tak dlho, ako sa môžeme pozrieť do očí a vedieť, že sme dali všetko, na čo sme na to hrdí.”

“Hráči, ktorí nastúpili, sú špičkoví hráči.Musa tempo je desivé. Jamie, Jeff Schlupp, Marc Albrighton – máme niekoľko skvelých možností, ktoré idú dopredu a veľa tempa. Akákoľvek obrana, ktorá by sa proti tomu mohla vyskytnúť, by bola znepokojená.

“Máme sa toho tešiť. Máme veľa tempa a môžete vidieť možnosti, ktoré sme dostali z lavičky. Množstvo energie a rýchlosti, ktoré sme dosiahli, sú hrozivé, aby dopĺňali aj Vardyho tempo.Je to na nás, aby sme to využili. “

Schmeichel bol spojený s odchodom z Leicesteru a prvý záujem preukázal Everton skôr v lete – hoci akákoľvek možnosť prechodu na Goodison Park bola keď sa Steve Walsh presťahoval z kráľovskej moci do Merseyside, aby sa ujal úlohy riaditeľa futbalu. 29-ročný, ktorý bude čeliť zvýšeniu konkurencie z nového podpisu Ron-Roberta Zielera, opisuje čím sa jeho budúcnosť dopúšťa klubu ako “žiadny mozog”, ktorý si všimol, že hádka družstva pre väčší úspech sa nezmenšila. “Keď vyhráte titul Premier League, cíti sa trochu neskutočne po pár týždňov. Musíme cítiť, že hlad je tu stále.

“Keď som sa vrátil k tréningu, okamžite som udeřil, že hlad je stále tam.Môžete to vidieť v tíme, všetci sú len bzučiaci, aby sa vrátili. Skupina chcela byť späť tak, že to nebolo absolútne žiadny. “

Leicester začína obhajovať svoj titul v sobotu popoludní s výletom do novo podporovaných a bez manažérov Hull City.