Ronny Deila, odchádzajúci keltský manažér, sledoval, ako jeho hráči zápasia o bod v 1-1 domácom remíze s Rossom a žiadali ich, aby sa bavili v zostávajúcich štyroch zápasoch sezóny.

Deila minulý týždeň oznámil, že odíde na konci sezóny, ale namiesto toho, aby znižoval nespokojnosť medzi keltskými fanúšikmi, niekoľko bannerov na polopulmeckom štadióne vyjadrilo nespokojnosť s doskou a hráčmi.

V takmer tichom keltskom parku strelil Leigh Griffiths svojou 38. gólovou sezónou v polovici prvej polovice, aby strelil domácu stranu, ale stredoveký hráč Ross County Stewart Murdoch sa v 64. minúte vyrovnal za zaslúžený bod. Celtic má deväť bodov pred Aberdeenom, pričom v sezóne zostáva štyri zápasy a mohol by vyhrávať svoj piaty nasledujúci titul tento víkend. Deila uznal nedostatok atmosféry v hre, ale vyzval jednotu ako on hľadá keltský dokončiť sezónu vo veľkom štýle, počnúc výlet do Tynecastle v sobotu.

Nórsky povedal: “Všetko, čo sa stalo v tomto týždni, malo vplyv na túto príležitosť.Môžete vidieť, že v niektorých dôverách chlapcov, ale to sú okolnosti teraz. Môžem pochopiť aj fanúšikov, ale to im nepomôže.

“Nie je ľahké hrať, ale je to niečo, čo musíme vyriešiť. Chceli sme lepší výkon ako dnes a som si istý, že to budeme mať.Nemyslím si, že ešte tento týždeň príde ešte niečo iné a my sa môžeme sústrediť na sobotu. “Teraz sa musíme držať spolu, tvrdo pracovať, baviť sa v posledných štyroch zápasoch, získať to najlepšie “Vedci Dundee United, Mixu Paatelainen, medzitým priznali, že on a jeho hráči si zaslúžili zásluhu na tom, že sa dostanú do konca.”

kritika od protestujúcich fanúšikov po 3-1 domáci porážke Hamilton opustil ich zízajúci relegation do tváre United nedokázal kapitalizovať ich najbližšie súpera Kilmarnock je skorá porážka v Inverness a nepodarilo sa otestovať Michael McGovern vôbec počas nenápadný prvý polčas. Grant Gillespie vystrelil Hamiltona pred 20 metrov v priebehu 12 minút a Carlton Morris dvakrát odštartoval na odskočenie po tom, ako McGovern držal United, kým Simon Murray nedosiahol neskoro útechu.

/ p>

United zostáva osem bodov na úpätí Premiership so štyrmi zápasmi vľavo a čo bude musieť byť odsunutý proti Dundee. Niektorí fanúšikovia tlieskali United hráčov mimo ihrisko, ale asi 200 sa zhromaždilo mimo hlavného vchodu v Tannadiciach na protest.Ich hnev bola väčšinou zameraná na predsedu Stephena Thompsona, ale Paatelainen akceptoval akýkoľvek, ktorý prišiel na cestu hracieho a trénerového personálu. Keď sa pýtal, či bol osud Spojených štátov hotový a popraskaný, povedal: “Veľmi, veľmi blízko, absolútne. Samozrejme matematicky je to stále možné, ale nie sme hlúpi. Naši prívrženci sú tam v počte protestujúcich, nie sú spokojní so situáciou, a ja úplne chápem, že s tým úplne súhlasím a úplne to prijímam. “Zaslúžili sme si to všetko, pretože to bolo tak chudobné. Je to dlhá sezóna, dlho trpia pre fanúšikov a tiež pre hráčov. Nemôžem pochopiť, prečo a ako toľko jednoducho nereaguje spôsobom, akým potrebujeme. “