Zločinci austrálskeho golfistu Roberta Allenbyho obviňujú z bitia, okrádania a únosu po noci v havajskej vinárni pred viac ako 10 rokmi väzenia, ak boli zatknutí a usvedčení.

Honolulu za sledovacie zábery, ktoré vyriešili záhadu Allenbyho, polícia oznámila, že začala lúpež druhého stupňa a podvodné používanie vyšetrovaní kreditných kariet. hľadá bezpečnostné video a vedie rozhovory so zamestnancami v priestoroch, uviedla polícia.Video by sa mohlo zverejniť, aby sa zistilo, kto tieto karty použil. Viac zde

„Nahlásil, že jeho kreditná karta bola ukradnutá, takže sledujeme niekoľko potenciálnych zákazníkov na tejto trase,“ kapitán Rade Honolulu. Vanic povedal AAP. “Dnes máme v tejto oblasti detektívov, ktorí sa snažia získať viac videí od firiem.”

Lúpež druhého stupňa sa trestá až 10-ročným uväznením na Havaji, zatiaľ čo podvodné používanie kreditných kariet má päť rokov. maximum.

S rôznymi príbehmi od Allenby a ženy bez domova Charade Keane, ktorá pomohla omámenému a pomliaždenému profesionálnemu golfistovi neskoro v piatok večer alebo začiatkom soboty, sa detektívi snažia incident rekonštruovať.

Allenby hovorí, že si po útokoch a okradnutí veľa nevie spomenúť.Kapitán Vanic povedal, že Keane vydala vyhlásenie polície, a ak to bude potrebné, s ňou sa s ňou znova porozprávajú. tvárou v tvár päsťou alebo baseballovou pálkou, hodil do kufra automobilu, okradol a potom vyhodil do parku vzdialeného 10 kilometrov.Keane však povedala, že našla Allenbymu a pomohla mu na krátku vzdialenosť od Museu. world. na US Open PGA Tour Sony Open, ale v piatok prišlo o zníženie.Hráč golfu, ktorého tvár bola zle rezaná a pomliaždená, oznámil v utorok, že nebude hrať na tomto týždňovom podujatí Humana Challenge v Kalifornii na základe rady svojho lekára.

„Toto mi umožní zabezpečiť, aby som bol pred opätovným vstupom na PGA Tour sa úplne zotavil, “povedal Allenby. „Očakávam úplné zotavenie a teším sa na návrat v blízkej budúcnosti.“