bet-at-home-mobil Pokiaľ si ale zahráte radšej poker ako ruletu, nezúfajte. Spoločnosť Bet-at-home ponúka aj originálny softvér pre online hranie pokru. Softvér si stiahnete do svojho PC, bohužiaľ, na cestách si poker nezahráte.

Stávková kancelária Bet-at-home ako u Bet 365 bohužiaľ neponúka softvér pre chytré telefóny. Vyhrávať tisíce eur tak môžete len doma. Ihneď po zaregistrovaní môžete od spoločnosti Bet-at-home získať až 1000 euro ako vstupný bonus. Skrátka nezostanete sedieť ani, keď vyhráte turnaja. Aj tu pre vás pripravila spoločnosť Bet-at-home zaujímavé bonusy za výhry. Čo sa týka samotného pokru, môžete si ho u spoločnosti Bet-at-home zahrať v ôsmich rôznych variáciách. Vo všetkých, ktoré ponúkajú aj ostatné stávkové spoločnosti.

Fakt, že Bet-at-home aleb Bet 365 neposkytuje mobilné stávky a ani nedisponuje mobilnou aplikáciou je miernou nevýhodou a sklamaním, no na druhú stranu sa snaží vyhovieť každej požiadavke klientov. Aj preto prijala početné návrhy na skvalitnenie webovej stránky, ktorá prešla úpravami a v súčasnosti sa zobrazuje na mobilnom zariadení v upravenej podobe. Tipovať prostredníctvom mobilu sa teda samozrejme dá, no neočakávajte žiadnu aplikáciu ako je tomu u konkurenčných spoločností. Do budúcna však spoločnosť určite plánuje zaviesť a zlepšiť mobilné stávky, či stávky z iných dotykových zariadení.