Zenica. Piłkarze Bośnia i Hercegowina związany w piątkowym meczu pierwszej europejskiej rundzie o awans do Euro 2016 i Francji w Zenica z Irlandią 1: 1

cele spadła na końcu pojedynku – dokładność interwencja przyjmującego Robbie Brady że następnie Edin Džeko. Odwet jest zaplanowane na poniedziałek, 16 listopada w Dublinie.

Mecz skończył terroru w Paryżu grał w rozszerzonym trybie bezpieczeństwa. A w drugiej połowie to dość istotny zakłady na zywo Unibet wpływ na złą pogodę. W domu była aktywna

Po ostrożnym wprowadzenie wypełniony stadion Bilino Polje najpierw mocno oklaskiwany po 10 minutach. Zrobić zakończeń dostał Pjanić linią pola karnego, ale jego strzał przeleciał wysoko nad. Łączenie meczu.

W domu była aktywna, ale czystym przypadkiem nie jest odbierany.Uważny obronny irlandzki rozbrojony 19 minucie w polu karnym Dzeko. Ibisevic obiecujący próba trzy minuty później poleciał szerokości.

Po półgodzinnym Zukanović nagłówka zapisany, piłka Randolph. Bramki w końcowej desaťminútovke

Po zmianie stron siedziała na dworze w Zenica mgły. I wreszcie zgłosiły się i irlandzki – nagłówek Hendrick w dobrej pozycji, ale przeleciał tuż nad bramką.

Z drugiej strony, mają 60 minut Golovach hit Lulić. W obliczu Randolph nie mógł pokonać. Celem doprowadzono do ostatecznego desaťminútovka. bonus startowy Unibet

Po pierwsze, 82 minut przeforsował gruntu strzał w bliższej bramce Brady. Trzy minuty później uratował co najmniej remis dla krajowego Dzeko szybkiego wykończenia wewnątrz pola karnego.Bośnia jeszcze nie grał w Mistrzostwach Europy

Bośniacy tęsknią za ich udział premiera w Mistrzostwach Europy. W ubiegłym roku po raz pierwszy smakowały atmosferę wielkiego wydarzenia, kiedy prezentowane na Mistrzostwach Świata w Brazylii.

Irlandczycy są europejscy mistrzowie dotychczas uczestniczyły dwa razy. Ostatni raz w 2012 roku przegrali wszystkie trzy pojedynki w grupie.

„To było trudne do przejścia na drugą połowę wskazówek jak my ledwo widział po drugiej stronie sądu z ławki,” powiedział trener bośniacki Mehmed Bazdarevic dla telewizji domu BHT.

„Wyniki były nieco niezadowolony, ale muszę szczerze przyznać, że nie graliśmy najlepiej. Nie byliśmy kompaktowy i tak”, dodał.

irlandzki obóz panowały po strzeleniu można zobaczyć, że na polu przeciwnika i czerpać satysfakcję. „To była dobra praca zespołowa.Dali nam dobre osiągi, to było zabawne wieczór dla nas, „powiedział Sky Sports Irlandzki obrońca Ciaran Clark.

” Teraz musimy skupić się odwetu. To będzie trudny mecz. Mamy dobry wynik na boisko przeciwnika, ale jeżeli stan jest 0: 0, nie wolno nam niczego lekceważyć „