Rangers získali svoju ponuku na majstrovstvách na víťazný štart s víťazstvom nad St Mirrenom v Ibroxe – ale až potom, čo kapitán návštevníkov, Stevie Thompson, nechal ich háčik.

Mark Warburton tím prevládal držanie sa s nejakým kavalierom futbalu a vďaka kapitánovi Lee Wallaceovi dvojnásobne prešiel do prvých dvoch gólov.Ale oni nedokázali tlačiť domácu svoju nadradenosť a boli späť, keď Cameron Howieson zasiahol pre svätých.

Thompson by mal mať zápas na zápas hneď po prestávke, keď Saints vyhrali trest, len pre bývalého Strážca útočníka na oblohu jeho pokus z 12 yardov.

Rangers konečne dal zápas do postele dve minúty od konca s náhradnou Dean Shiels je miešaný effort.Calum Gallagher necháva Rangers pripojiť St Mirren na jednoročnom rokovaní Prečítajte si viac

Veľa sa uskutočnil tento týždeň pri zvyšovaní štandardov na ihrisku a mimo ihriska v klube a Warburton opäť dal pohľad na jeho náročnú povahu, keď klesol na Davida Templetona a Shielsa napriek tomu, že obaja dali efektívne zobrazenie v nedeľu v Ligovom pohári víťazom nad Peterheadom. / p>

Jason Holt a mladí Tom Walsh si vzal svoje miesto, zatiaľ čo manažér St Mirren Ian Murray sa tiež otriasol po boku, keď Howieson nahradil Lewisa Morgana. Potom, čo odišiel do atmosféry, ktorá viac pripomínala Ligy majstrov, staré ako posledné ročné šampionát, Rangers dostali presne začiatok, ktorý hľadali.Svatí prežili tri ranné rohy Barryho McKaya, ale štvrtý Danny Wilson viedol loptu do hromady obrancov Buddies predtým, než Wallace vyskočil na voľnú loptičku a do štyroch minút vyrazil do siete Mark Ridgersovej. bolo viac domáceho jubilácie v priebehu 26 minút, keď McKay a Holt sa spojili, aby rozdelili St Mirren späť štyri za dva. Wallace potom prešiel na bývalý stredný záložník Hearts Holtovho preukazu predtým, než sa dostal cez Ridgersove nohy. Strážcovia boli tak dominantní, že St Mirren mohol len stáť a sledovať rýchlosť lopty okolo nich.Ale minútu po tom, čo bol 2-0 nadol, keltský mladík Paul McMullen, ktorý bol zapožičaný, vyvažoval perfektný loptu pre Howiesona, ktorý po zápase s Gersom brankárom Wesom Foderinghamom obťažoval partyjovskú atmosféru. James Waghorn, Holt a Walsh všetci predstavovali hrozbu pred prerušením, keď hostitelia opäť šli na útok, ale po tom intervale to nebolo rovnaké prehrávanie hry Rangers. A Ibrox bol ponechaný dych 10 minút v druhej polovici, keď James Tavernier vyrazil na McMullen, podal Saints bodový kop. Tam bolo úľavu všade okolo, hoci, keď Thompson vybuchol jeho hrozné úsilie. Napriek ich úzkym vedením, Rangers pokračoval hromadiť dopredu, nechal sa nebezpečne vystavený občas.Ale ich odmena prišla neskoro, keď Shiels dal záležitosť k odpočinku, keď zaklopil loptu doma na druhý pokus od jeho náhradníka Templeton kríž.