Hráč golfu Robert Allenby stál pri svojom príbehu, že bol na Havaji okradnutý, zabitý a unesený, tvrdiac, že ​​nikomu nelhal.

na to, že v noci na incident nemal spomienky medzi 11.06 hod. a 1.27 hod., okrem toho, že mu žena bezdomovcov oznámila, že ho pobili, okradli a uniesli. Facebook Twitter Pinterest

Emocionálna Allenby prosila médiá, aby rešpektovali policajné vyšetrovanie, uprostred správ spochybňujúcich jeho verziu udalostí.

„Určite bolo veľa zmätku, ale číslo jedna všetko, na čo by ste si mali pamätať, je, že môj príbeh zostane úplne rovnaký ako spôsob, ktorý som mu povedal, “povedala Allenby.

„ Nikomu som nikdy nelhal. Povedal som ti, čo som vedel a povedal som ti, čo mi niekto povedal.A to je spodný riadok. “

43-ročný tiež potvrdil, že verí, že bol drogovaný, a urobil test na drogy, aby mohol nájsť odpovede.

Tiež popiera akékoľvek spomienky. byť v striptízovom klube a utrácať 3 400 USD (4 324 USD), ako to navrhuje posledná správa. okradnutý, tvrdenie, ktoré odvtedy odmietla.

Pred útokom si užíval večeru a pitie v Amuse Wine Bar vo Waikiki s priateľmi.

svet, čo som pil, mohol robiť to, čo sa mi stalo, nie šancu na svete, “povedala Allenby.

” To, čo bolo neúmerne fúkané, bol som obeťou, ale zrazu ste [médiá] na mňa kladú všetku vinu.

“Beriem plnú zodpovednosť za to, že som urobil niečo zlé, ale ako som povedal od 11.06 do 1,27 hod., nemám v mozgu pamäť, nemám nič.” .

„Snažil som sa ísť späť d vpred a neexistuje nič.

„Nemôžem vám povedať, aké to je frustrujúce, pretože všetci chceme poznať pravdu, všetci sa chceme dostať na dno.“

Zatiaľ čo štvornásobný víťaz PGA tour a austrálsky víťaz trojnásobnej koruny v roku 2005 hovoria, že môže vystúpiť nad negatívny prejav, je sklamaný vplyvom, ktorý má na jeho rodinu.

Obrázok jeho zranenia boli pôvodne zaslané jeho 15-ročnému synovi na Facebooku, pretože si nemohol spomenúť na svoje telefónne číslo, zatiaľ čo utrpel následky otrasov mozgu a snažil sa nadviazať kontakt.

Allenby povedal, že nemá žiadne predstava o tom, ako sa obrázok preniesol na médiá.

„Som silná vôľa,“ uviedol. „Fyzicky sa začínam cítiť celkom dobre, mentálne sa pripravujem na jeden z najťažších týždňov môjho života.

„ Minulý týždeň to nebol ľahký týždeň a nebolo to ľahké rozhodnutie prísť na tento turnaj, ale myslel som si, že musím svoj život vrátiť späť na cestu.

„Som profesionálny golfista a prečo by som mal nechať kontroverziu, aby som sa vyhla hre, ktorú milujem?

„Bolo toho povedané veľa a je tu veľa smetných rozhovorov.

„ Som v poriadku, pretože mám hustú pokožku, ale moje deti stále rastú a učia sa a Snažil som sa ich strážiť, pretože to je niečo, čo by sa malo chrániť pred nimi, pretože pravda naozaj nevyšla.

„Od tohto týždňa veľa neočakávam, ale očakávam sám prekonať toto utrpenie a pokúsiť sa ísť ďalej svojím životom. “