Giuseppe Rossi by sa mal rozhodnúť hrať medzinárodný futbal pre USA namiesto Talianska, pripustil agent agentúry Fiorentiny. Rossi sa narodil v Teaneck, New Jersey talianskym rodičom a rozhodol sa hrať pre Taliansko sa presťahovalo do Európy tesne pred svojimi 13. narodeninami. Rossi odohral 30 krát pre Azzurri a dosiahol sedem gólov, ale od roku 2014 nehral a zriedkakedy bol v prospech súčasného trénera Antonio Conte.Chýbal na mieste v tíme Talianska pre toto Sportingbet majstrovstvá Európy v lete. Christian Pulisic: Vytvorenie mladého muža, ktorý je pripravený zvýšiť Prečítajte si viac

“V spätnom pohľade, keď sa rozhodol, Taliansko alebo USA, mali sme si vybrať USA, “povedal Andrea Pastorello v pondelok v rozhlasu Bruno.

V roku 2006 Bruce Arena, potom americký manažér, pozval Rossiho do tréningového tábora pred tohtoročným Svetovým pohárom , keď Rossi bol stále Manchester United rezervou, ale útočník odmietol, radšej, aby jeho šance s Talianskom. Arena, ktorý Sportingbet teraz trénuje LA Galaxy, povedal novinárom v tej dobe: “Nechceme prenasledovať okolo 18-ročných hráčov, ktorí nemôžu získať hry pre klubový tím a povedz mi, že chcú hrať v Taliansku. “Fernando Rossi, otec Giuseppeho, povedal v roku 2009 v New York Times: Giuseppe mal veľkú šancu, že urobí taliansky tím.Bol to jeho cieľ. Narodil sa tu [v Amerike], ale v tomto prostredí vyrastal vo futbale. ”

Arena neskôr povedala Times:” Na konci dňa, kto by mohol hádať? Bol to jeho sen, ktorý mal hrať za Taliansko. Jeho otec mal vplyv. Snažili sme sa nejakú dobu, niekedy. Ale koncom dňa sa darí dobre v klubovej kariére a stále má príležitosť hrať pre svoj národný tím. “Rossi, ktorý sa v Sportingbet posledných rokoch stretol s zraneniami, má ešte rok zanechal svoju zmluvu s Fiorentinou.Strávil v druhej polovici minulého roka úver v Levante a strelil šesť gólov v 17 zápasoch, ale Pastorello ho nevylučuje, že by zostal vo Florencii. “Nemyslím si, že Levante bude trvale podpisovať Rossiho – to je dojem, ktorý máme, “povedal Pastorello. “Nie je to druh prevodu, ktorý môže druhá strana rozdeliť. Pokiaľ ide o Fiorentinu, nemôžem nič vylúčiť. Potrebujeme vidieť, aké taktiky bude tréner používať, a uvidíme, či je Rossi vhodný pre nich.

“V januári sme odišli, pretože Giuseppe nehral. Ak by sa veci mali meniť v porovnaní s rokom 2015, nemôžem vylúčiť, že by zostal Rossi, inak by som si myslel, že je to nepravdepodobné.

“Existujú povesti o iných kluboch, ale nič nie je jasné.Vzhľadom na vzťahy, ktoré máme s Fiorentinou, Della Valles [majiteľmi Fiorentiny] a mestom, budeme len Sportingbet odpočinúť, ak klub bude súhlasiť. Pepito kúpil Fiorentina v mimoriadne ťažkej chvíli jeho kariéry a my to rozpoznávame. ”

more: Sportingbet apostas grátis