Po zaregistrovaní vášho hráčskeho účtu môžete vložiť peniaze ihneď – cez stránku potvrdenie o registrácii, kde stačí kliknúť na políčko “vložiť peniaze”, ktoré nájdete vľavo dole. Tým budete presmerovaný na ďalšiu stránku “vklad peňazí”, kde si stačí zvoliť ikonku príslušnej platobnej možnosti. Následne kliknete na túto možnosť, zadáte Vaše údaje a celú vašu voľbu potvrdíte tlačidlom “Potvrdiť vklad!”. Okrem spôsobu platby cez bankový účet, budú peniaze na váš účet pripísané okamžite.

Peniaze si však môžete previesť aj kedykoľvek neskôr a to prihlásením sa k svojmu hráčskemu účtu na hlavnej stránke herne bet-at-home.com a potom kliknutím na položku “Vklad”, ktorú nájdete približne uprostred hornej lišty. Po tejto akcii sa vám už ukážu ikonky pre jednotlivé platobné možnosti a stačí pokračovať rovnako, ako sme si popísali v predchádzajúcom odseku.

Vklady a výbery na váš hráčsky účet je možné vykonávať niekoľkými spôsobmi. Na hráčsky účet Unibet môžete peniaze vložiť prostredníctvom bankového prevodu, platobných kariet Visa alebo Mastercard, prípadne môžete použiť predplatené karty Paysafecard. K dispozícii sú vám samozrejme tiež internetové peňaženky Skrill a Neteller. V prípade, že peniaze vkladáte na svoj hráčsky účet pomocou platobných kariet, počítajte s poplatkom vo výške 2% zo zvolenej sumy. Všetky ostatné metódy sú bez poplatkov a vklad máte zvyčajne ihneď pripísaný na váš účet. Minimálny vklad je 100 Kč alebo 5 EUR.

Pre výber z vášho Bet-at-Home účtu môžete opäť použiť prevod prostredníctvom banky. Prvé 3 výbery v priebehu mesiaca sú bez poplatkov, potom je každý ďalší výber spoplatnený sumou 5 eur (100 Kč). To isté platí aj pre výbery cez Skrill, tu ale máte nárok len na dva bezplatné výbery v priebehu jedného mesiaca. Použitie online peňaženky Neteller je bez poplatkov. Minimálna čiastka pre výber je rôzna a aktuálny stav pre výber nájdete na stránke Bet-at home v prehľadnej tabuľke. A ako požiadať o výber peňazí? Úplne jednoducho – kliknite v menu, vpravo hore, na položku Môj stávkový účet, potom z ponuky vyberiete Vklady / Výber a ďalej kliknite na Výber. Následne vyberiete jednu z možností.

Platobná služba:Logo:Vklad:Dĺžka transakcie:Výber:Dĺžka transakcie:
Bank transfer1-2 dni2-3 dnyi
SkrillIhneďDo 24 hodín
NetellerIhneďDo 24 hodín
VisaIhneďDo 24 hodín
MastercardIhneď-
Paysafe cardIhneď-