Problémom nemeckého Joachima Löwa je, že využil všetky svoje hazardy na Bastian Schweinsteiger a Lucas Podolski (prvý nemal za sebou zápas od januára – predtým, než Rashford urobil svoj debut v Manchester United – ten strelil 14 gólov ligy dva roky od triumfu nemeckého Majstrovstiev sveta), čo znamenalo, že nebol žiadny hazard, skutočne žiadne miesto, odišiel do Reusu. Utorok začal dostatočne dobre pre Marka. To boli jeho narodeniny.Ale niekde medzi 9.33 ráno – keď si nemecký účet na Twitteru želal šťastnú 27., kruto s hashtagom #JederFuerJeden = “Všetko pre jedného a pre všetkých” – a 11.42am, keď ten istý účet Twitter informoval, že bude hrať nie časť v eurách. “Má obrovské zdravotné problémy a môže v tejto chvíli bežať len rovno,” mumlal Löw z problému, ktorý tiež mohol byť príčinou vynechania anglického Androsa Townsenda. “Zdravotnícky personál nemohol Marcovi dať jasnú prognózu. Má veľké problémy so zraneniami a lekársky personál bol veľmi skeptický, pokiaľ ide o jeho schopnosť trvať niekoľko týždňov a taký vyčerpávajúci turnaj.To je pre Marco horké rozhodnutie a trpko. “

Po uplynutí desiatich dní pred nenávratnou kampaňou na Svetovom pohári v Nemecku minulý mesiac vyrazil Liverpool zranenia a ďalšia porážka Bayern vo finále nemeckého pohára pred niekoľkými dňami – po ktorom Reus dal svojmu víťaznému bývalému spoluhráčovi a bestiu Roberta Lewandowského pohľad tak dychtivý, takže sa chrčal, že Fiver sa rozišiel v slzách pred Človekom pri rozmýšľaní o stratenom priateľstve , láska premrhala – Marco nie je žiadny cudzinec poslednej chvíle bolesti.Oznámenia však zriedkakedy prinášajú nejaké kruté veci a rozhodujú sa proti tomu, aby sa jeden z tvojich najlepších hráčov rozhodol aj na posledné etapy turnaja, pretože si “skeptický” o tom, že sa oživuje – najmä keď ste práve prehrali 3-1 na Slovensko a Váš jediný uznaný útočník je Mario Gomez, 84 – je to zvláštne.

Dlho žiť The Gamble. Marco, začni si precvičovať tanec, chlapec. Vaše zranenie tesne pred Svetovým pohárom v roku 2018 je len dva roky ďaleko. QUOTE OF THE DAY

“Na konci dňa Lee je masívny fanúšik Leicester a jeho idolom je Jamie Vardy.On je skutočne vyčerpaný, že sa zdá, že má túto horkosť z tábora Vardy “- poštár Lee Chapman, ktorý vyzerá trochu ako Jamie Vardy a ktorý sa vydal na strednú vlnu publicity, keď mal svoju fotografiu so svojím hrdinom sezóna, uvoľní vyhlásenie prostredníctvom svojho pána 15% (áno, pán 15%!), aby bol prekvapený, že bol blokovaný Leicesterovým útočníkom na Twitteri. Facebook Twitter Pinterest Stranka je pre Lee Chapman, erm, vpravo.Fotografia: Obrázky Plumb / Leicester City FC prostredníctvom Getty ImagFIVER LETTERS Najprednejšou z francúzskych francúzskych mien, ktoré som kedy prišiel (Fiver passim), patrí medzi neuveriteľne francúzske zvuky Cécile de France, herec “(verím, že je to správna terminológia v súlade so sprievodcom štýlu Guardian), ktorý je známy divákom Spojeného kráľovstva ako parížsky láskavý záujem Steve Coogana k remakeu Around the World za 80 dní. Bolo by to neuveriteľne vhodné meno pre francúzskeho herca, keby to nebolo pre skutočnosť, že dámy v otázke je belgická “- Tim Gray.

” Re. Jim Scragg: Internet skutočne vznikol v 70. rokoch, v skutočnosti 22. novembra 1977.Takže Jeremy Adams mohol byť v 70. rokoch minulého storočia ešte predtým, než sa dokonca narodil internet, pokiaľ to nie je neskôr v desaťročiach ako 21. novembra 1977 “- Kári Tulinius (a nikto iný). že ak čítate tento čajový futbalový e-mail, takmer určite je jediný. Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť priateľstvo alebo lásku, zaregistrujte sa tu, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaného, ​​spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von. A nezabudnite, nie je to odmietnutie, ktoré vás zabije, je to nádej. ODPORÚČANÉ POČÚVANIE Posledný týždeň futbalu z domácej sezóny pristál! Získajte si tu svoje drobnosti.

A čo je to? Football Weekly Live sa vracia do Manchesteru 2. septembra. Získajte svoje vstupenky tu, zatiaľ čo sú vlažné.Je to medzinárodný týždeň. Budete potrebovať niečo urobiť. BITS A BOBS

Michael Carrick, 78, bol mu ponúknutý jednoročný predĺženie jeho zmluvy Manchester United od José Mourinho.

Medzitým José sľúbil, že sa nedostane všetko do grilu Pep Guardiola, keď sa dvaja z nich dostanú do budúceho roka.Rozhodne očakávajte mier a harmóniu v Manchestri.

Lionel Messi nemohol navštíviť prvý deň svojej daňovej situácie v Španielsku kvôli spätnému vkusu.

Heather Rabbatts zvážil odchod z rady FA po poslednom zlyhaní reformy. “Je to veľmi frustrujúce a vedie vás k otázke, čo môžete urobiť, aby ste to posunuli,” vzdychla. A mexický futbalista Alan Pulido, ktorý bol unesený a držaný 24 hodín cez víkend, unikol jeho zachrániť a odviesť mobilný telefón z jedného z nich, Stevena Seagala-štýlu, potom volá fuzz. STÁLE CHCETE VIAC?

Christian Pulisic: vytvorenie mladého muža pripraveného na posilnenie. Nick Ames na vzostupnom USA! USA!! USA!!! hviezda.

Chcete zlatý cieľ? Dobre.Tu je Conrad Leach na Daniele Massaro, ktorý vyhrala jednu pre Miláno v Barcelone vo finále 94 Veľkého pohára.

Čoskoro nový gladiátor Chelsea Antonio Conte dostane ošetrenie v tejto týždňovej galérii.

Oh, a ak je to vaša vec…môžete sledovať veľké webové stránky na veľkom sociálnom FaceSpace. “Počúvam každý, o ktorom viete, že je viac dôležitý než každý, koho viem”