Nová kontroverzia medzi Real Zaragoza a predstaviteľmi vlády hlavného mesta. Štíhlice klub chcel vyvrátiť, s vyhlásením, pár slov dnes ráno starosta, Pedro Santisteve, ktorý tvrdil, že subvencie v Aragonese subjektu nesmú byť použité na posilnenie mužstva.

“Počul som, že tam sú teraz 800.000 eur podpísať nejaké hráčov v zimnom období. Rada nie je prideliť verejné prostriedky pre podpis hráča, to musí byť veľmi jasné. Že peniaze nie to bude zbytočné vo veciach, ktoré súvisia so súkromnými podnikmi. “Takže vedúci zaragocista klub neváhali vydať text prostredníctvom svojich webových stránok, aby bolo jasné, že v prípade podpisu v zime, budú peniaze nenechá finančnej pomoci mesta.

“Je to absolútne nepravdivé, ako je uvedené zástupca vládneho tímu, tieto prostriedky majú byť investované do začlenenie nových hráčov v zimnom trhu, okrem iného preto, že konfigurácia aktuálnej pracovnej sily a jej ekonomické limity boli stanovené na profesionálnej futbalovej ligy vlani v lete s efektívne pre všetky 2017-2018 obdobie, vrátane aktuálneho okna v januári.Tento ekonomický prínos nemá žiadny vplyv na rozpočet, ktorý bol schválený LFP viac ako 6 mesiacmi, “hovorí klubu.

Takto Real Zaragoza uvádza tri existujúce možnosti, ako začleniť do zimné trh. Jesús Alfaro je na obzore. “Každý začlenenie, ktoré by mohli vzniknúť v najbližších dvoch týždňoch budú podporované v malom rozpočte prebytok ešte nie sú k dispozícii, nejaký spôsob, ako sa dohodli, alebo nikdy žiaduce nízka dlhodobé zranenia,” pokračuje vyhlásenie .

vzťah medzi súčasnými vládcovia a vlastníkov Realu Zaragoza nikdy nebola dobrá a vyšlo najavo, cez rôzne nezhody medzi oboma stranami. opäť platí, že spor sa vynára.